Неокардил - природний захист серця, мозку і судин

Image
 Неокардил - комбінація стандартизованих екстрактів листя і квіток глоду, гінкго білоба і пуерарії

  Здійснює комплексну дію на серце, мозок і судини

  Знижує рівень загального холестерину*

  Нормалізує рівень глюкози*

  Сприяє нормалізації цільових показників артеріального тиску*

 Дозволяє підвищити ефективність комплексної терапії серцево-судинних захворювань**

* ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ «НЕОКАРДИЛ» ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ФАКТОРІВ РИЗИКУ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ
** Оцінювання ефективності застосування препарату НЕОКАРДИЛ для зменшення факторів ризику захворювань серцево-судинної системи при первинній профілактиці.  М.М. Долженко
 

Неокардил – препарат комплексної дії завдяки

трикомпонентному складу

Image
Екстракт листя і квіток глоду - покращує кровопостачання та функціональний стан міокарда, скорочувальну і насосну функції серцевого м'яза, зменшує підвищений артеріальний тиск і нормалізує частоту серцевих скорочень.
Image
Екстракт листя гінкго білоба - покращує пам'ять, перешкоджає агрегації тромбоцитів, покращує церебральний кровотік і кровообіг в кінцівках. Нормалізує метаболічні процеси, здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну та антиоксидантну дію. Препарат покращує сенсорну і когнітивну функцію мозку, запобігає погіршенню розумової діяльності.
Image
Екстракт пуерарії - знімає спазм коронарних і мозкових судин, знижує в'язкість крові, сприяє запобіганню тромбозів судин.

Коли призначають Неокардил

Неокардил – збалансована комбінація стандартизованих екстрактів глоду, гінкго білоба і пуерарії для комплексного захисту головного мозку, серця і судин у пацієнтів всіх вікових груп.
Неокардил застосовують у складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця - при стенокардії та аритмії, артеріальної гіпертензії, порушеннях мозкового кровообігу, зниження пам'яті, запаморочення, шумі у вухах, порушеннях периферичного кровообігу, цукровому діабеті, нейроциркуляторній дистонії.
 
Як приймати Неокардил:
По 1 капсулі 2 рази на добу, незалежно від прийому їжі
Курс лікування індивідуальний - визначає лікар
Середня тривалість курсу лікування 3 місяці

Показання до прийому Неокардила

Image
Нейроциркуляторна дистонія, в складі комплексної терапії хронічної ішемічної хвороби серця (стенокардії, аритмії), артеріальної гіпертензії.

Порушення церебрального кровообігу і функцій мозку різного генезу, які проявляються погіршенням пам'яті, уваги, розумової діяльності, запамороченням, почуття шуму у вухах, замкнутістю і занепокоєнням, головним болем і порушеннями сну.

Порушення периферичного кровообігу і мікроциркуляції крові в кінцівках, в тому числі артеріопатії кінцівок, діабетичні ангіопатії та синдром Рейно.

Нейросенсорні порушення (запаморочення, відчуття шуму у вухах і дзвону у вухах, гіпоакузія, інволютивними дегенерація жовтої плями, діабетична ретинопатія).

Вегетосудинні прояви клімактеричного синдрому (дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани)

* Перед застосуванням рекомендовано звернутися до лікаря