Фахівцям

Профілактика серцево-судинних захворювань: чи завжди ми встигаємо? (І.В. Давидова, Н.А. Кожухарьова, Л.І. Конопляник, Т.В. Сімагіна)

Останнім часом захворюваність серцево-судинної системи дуже помолодшала і починає з’являтися у молодих людей. Виникає необхідність у проведенні первинної профілактики серцево-судинних захворювань, тобто заходів щодо запобігання виникненню хвороб серця у здорових людей.

Стратегія лікування когнітивних розладів при хронічній ішемії мозку і початкових проявах недостатності кровопостачання мозку

Порушення мозкового кровообігу є найважливішою медико-соціальною проблемою, що зумовлено їх високою частотою в структурі захворюваності і смертності, а також значними показниками інвалідизації населення. 

Ефективність препарату Неокардил у хворих дисциркуляторною енцефалопатією атеросклеротичного генезу

Мета дослідження - вивчити ефективність і безпеку застосування препарату Неокардил у хворих з дисциркуляторною енцефалопатією II ст. атеросклеротичного генезу.
 
 

Ефективність застосування препарату Неокардил для регуляції когнітивної дисфункції у хворих з факторами ризику серцево-судинних захворювань

Мета дослідження: оцінка ефективності впливу комбінованого фітопрепарату Неокардил на когнітивні функції хворих з факторами ризику серцево-судинних захворювань на поліклінічному етапі надання медичної допомоги.

Оцінювання ефективності застосування препарату Неокардил для зменшення факторів ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи при первинній профілактиці

У дослідженні взяли участь 202 пацієнта з такими факторами ризику серцево-судинних захворювань як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет і дисліпідемія.